Hakkımızda

cicekhayat.com olarak en önemli önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. Çiçeklerin de canlı varlıklar olduğunun bilinciyle her bir çiçeğe sevgiyle yaklaşıyoruz ve onları sizin sevdiklerinizi mutlu etmeniz için bir değer olarak görüyoruz. İşini tutkuyla yapan ekibimiz ile birlikte; siparişinize dair tüm süreçler boyunca özveri ve yüksek motivasyonla çalışıyoruz.

cicekhayat.com çiçek çeşitleri anlamları ve renkleriyle hayatımızda önemli bir yer edinen çiçek, duygu ve düşüncelerimizi anlatan bir araç olmuştur. İnternet sitemizde hizmet vermenin onur ve mutluluğunu yaşıyoruz. Müşterilerimizin desteğiyle çok iyi işler yaptığımızı sizlerle paylaşmak ister, bizlere çiçekçilik sektörüne verdiğiniz destek ve güven için sizlere Çiçek Hayat olarak çok teşekür ederiz.

Çiçek siparişlerinizi sevdiklerinize ulaştırıyor ve bu duygusal çok onurlu mesleğe hizmet etmekten kendimizle gurur duyuyoruz. cicekhayat.com, duygularınızı düşlerinizdeki çiçeğe dönüştürerek, en uzak mekanlardaki dostlarınıza bile iletmenize imkan veren, özenle hazırlanan çiçeklerinizi itinayla adreslerine teslim etmektedir. cicekhayat.com kaliteli çiçek, kaliteli hizmet ve siparişlerinizin zamanında alıcısına teslim etme ve koşulsuz müşteri memnuniyeti hizmetlerimizin vazgeçilmez ilkeleridir.